Služby

Workshopy

Pravidelne pripravujeme workshopy na témy, ktoré vás zaujímajú. Konajú sa vždy vo štvrtok od 18:00 do 20:30 hod.

Life coaching

Coaching je moderná a veľmi efektívna metóda riešenia problémov, ktorá vám pomôže nájsť v sebe silu, schopnosť, odvahu, motiváciu a dobro. Počas coachingu máte priestor na nájdenie vášho vlastného riešenia, pretože len vlastné riešenie má silu naozaj veci riešiť.

Business coaching

Manažéri v súčasnosti musia plniť dve kľúčové úlohy: dosahovať ciele, za ktoré zodpovedajú a súčasne rozvíjať svoj tím...

Školenia a tréningy

V roku 2011 sme začínali s coachingom a postupne sa vytvárala potreba, aby sme vo firmách školili obchodníkov, manažérov, personalistov. Sila tohoto trendu sa neustále zväčšuje, a tak sa školenia a tréningy stali jednou z našich najobľúbenejších služieb pre všetkých, ktorí majú záujem sa vzdelávať a rásť.

Osobnostná diagnostika

Meníte často zamestnanie a máte pocit, že sa ešte stále hľadáte? Poznáte naozaj svoje kvality, prednosti, viete povedať v čom vynikáte a aké sú vaše slabé stránky? Je vo vašom tíme vysoká fluktuácia? Nedarí sa vám nastaviť internú komunikáciu, pretože vám ju niekto neustále brzdí?
Na tieto a podobné otázky vám dá odpoveď osobnostná diagnostika!

360 stupňov spätná väzba

Vhodný výber zamestnanca nie je ľahká úloha. Potrebujete skĺbiť osobnostné predpoklady, vzdelanie, skúsenosti, zaradenie do kolektívu? Nechajte si poradiť od profesionálov!

Personálny audit

Silná a úspešná spoločnosť pozostáva z efektívnych a kvalitných ľudí. Personálny audit je jedným z nástrojov, ako to dosiahnuť, pretože pomáha firme zhodnotiť stav ľudí a zlepšiť fungovanie organizácie.

Párový coaching

"Neobetujte všetko vzťahu, v ktorom nemôžete byť sami sebou." Oprah Winfrey
Vzťah sám so sebou či vzťahy s partnerom, deťmi, rodičmi a priateľmi nás sprevádzajú celý život. Je len na nás aké naše vzťahy sú a budú a čo nám prinesú do života.